O Nas

Słodka niespodzianka od 15 lat specjalizuje się w tym, co sprawia radość i zapewnia niebiańskie rozkosze ludzkim podniebieniom!

Wyjątkowe kompozycje koszy podarunkowych i zestawów okolicznościowych są wykonywane z największą starannością i dbałością o każdy szczegół.

Można w nich znaleźć wyśmienite słodycze, alkohole od najlepszych producentów, różnorodne kawy i herbaty oraz wiele innych artykułów delikatesowych.

Słodkie upominki są wspaniałym prezentem na każdą okazję!

Jesteśmy oryginalni, dzięki komponowaniu produktów w szkle, porcelanie oraz ceramice.

Nasze oferta spełnia potrzeby najbardziej wymagających klientów. Realizujemy indywidualne zamówienia na pojedyncze sztuki, a także na większe ilości słodkich upominków – bo najważniejsze jest dla nas zadowolenie klienta

Na życzenie osób indywidualnych również możemy dołączyć do naszych zestawów inne produkty, natomiast dopiero po naszej akceptacji, ponieważ kompozycje są tworzone tak, aby wszystko tworzyło piękną, spójną całość.

Mamy specjalną ofertę dla firm!

Dołączamy gadżety reklamowe z logo firmy, a także dodatkowo wybrane przez Państwa produkty.

Kto się już skusił na nasze słodkie upominki?

Salony samochodowe, małe i średnie firmy, korporacje, przedstawiciele handlowi, instytucje Państwowe, szkoły oraz osoby indywidualne.

W celu świadczenia usług jak najlepszej jakości, korzystamy z Plików Cookies. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych. Więcej w pliku Polityka prywatności i Cookies.