Kategorie produktów

Filtruj wg ceny

Produkty

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Kosze prezentowe na ślub

Ślubne kosze prezentowe to doskonały pomysł, kiedy Państwo Młodzi w trakcie zapraszania swoich Gości na ceremonię zaślubin, nie zdradzili, co chcieliby dostać w ramach ślubnego podarunku. Uroczystość ślubna to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Nowożeńcy pragną, by ten dzień był idealny i celebrowany na każdym kroku. Wręczane na nową drogę życia prezenty, powinny być użyteczne i pomocne. Ślubne zestawy upominkowe wręczane Państwu Młodym, jako osobny prezent lub dodatek do koperty, z pewnością okażą się być trafnym prezentem.

Ślub — najważniejszy dzień w życiu

Ślub to symboliczny początek rozpoczęcia nowego etapu w życiu. Podczas całego wydarzenia, wszystkim zgromadzonym, a w szczególności Państwu Młodym, towarzyszyć będzie cały wachlarz emocji. To dzień pełen magii, niezapomnianych chwil i przeżyć oraz nieopisanej radości. Cała uwaga powinna być skierowana tego dnia na zakochaną, młodą parę, dla której jest to święto ukoronowania ich wzajemnej miłości i przyjaźni. Prezenty z tej okazji powinny być użyteczne i uniwersalne, jednak kiedy dobrze wiemy, czego potrzebuje młoda para, możemy urozmaicić i wyróżnić nasz prezent. Na specjalne życzenie naszych Klientów, tworzymy indywidualne ślubne zestawy upominkowe, które idealnie wpiszą się w ślubny klimat i zostaną dokładnie dopasowane do potrzeb nowożeńców.

Odpowiednie zapakowanie prezentu to podstawa

Indywidualnie przygotowany i skomponowany kosz prezentowy na ślub to ciekawy i nieczęsto spotykany prezent w opozycji do pojedynczych butelek wina lub kwiatów. Tworzone przez naszych pracowników, piękne kosze ze słodyczami idealne na ślub, urzekają wyglądem, a zawarte w nich słodkości, dzięki doznaniom smakowym, przenoszą do innego wymiaru. Nieustannie dokształcamy się i poszerzamy swoje horyzonty, aby tworzyć ślubne kosze prezentowe w oparciu o najnowsze trendy i obecne, ślubne style.

Nasze ślubne zestawy upominkowe wykonane są z dbałością o najmniejsze detale. Dobrane i wyselekcjonowane produkty oraz słodkości, to artykuły od najbardziej znanych i cenionych firm na rynku. Stanowczo przebijają swoim smakiem i wyglądem wszystkie inne łakocie.

Aby kosz prezentowy dedykowany na ślub idealnie wpisywał się w klimat i atmosferę tego ważnego dnia, dokonujemy wszelkich starań, by zadowolić naszych klientów i stworzyć zachwycającą kompozycję. Nasze boxy ozdabiamy odpowiednimi dodatkami, w postaci pudełek, wazonów, wstążek czy kokard, zachowując przy tym delikatną, ślubną kolorystykę.

Prezenty ślubne dla rodziców

Podczas wesela, popularnym elementem uroczystości są podziękowania skierowane do rodziców. Nasza firma przygotowuje podarunki w postaci ślubne zestawów upominkowych dedykowanych dla rodziców Państwa Młodych. Warto tego dnia okazać wdzięczność za trudy wychowania, niesione przez całe życie wsparcie i podziękować im za to, że zawsze są obok nas.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą koszy prezentowych na ślub i zachęcamy do obdarowywania najbliższych, niespodziewanymi prezentami!

Shopping Cart

Czy masz skończone 18 lat?

Na tej stronie znajdziesz produkty przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich. Potwierdź, że skończłeś/aś 18 lat, aby przejść dalej.