Search
Close this search box.

Kategorie produktów

Filtruj wg ceny

Produkty

Wyświetlanie 1–12 z 47 wyników

Biznesowe kosze prezentowe

Zestawy biznesowe to zawsze trafiony prezent. Warto za pomocą małych, ale znaczących gestów pokazać, że Klienci, partnerzy oraz pracownicy są dla nas niezwykle cenni, a ich obecność ma ogromne znaczenie dla rozwoju naszej działalności. Otrzymywanie zestawu prezentowego na święta wywołuje przypływ endorfin i powoduje, że czujemy się ważni i dostrzeżeni. W przypadku pracowników jest to także dodatkowa motywacja do bardziej efektywnej pracy. Obdarowując członków swojego zespołu ekskluzywnymi koszami upominkowymi na święta, możesz mieć pewność, że wzbudzisz ich sympatię oraz sprawisz, że wykonywane przez nich zadania staną się przyjemniejsze.

Co znajdziesz w naszych świątecznych zestawach ze słodyczami?

Biznesowe zestawy słodyczy na święta są ciekawszym i bardziej osobistym rozwiązaniem w porównaniu do kart podarunkowych czy voucherów. Potrafią bardzo zaskoczyć obdarowywanego tym, co skrywają w środku. Nasze paczki świąteczne to starannie skomponowane kompozycje, dobrane tak, by podbiły serca każdego obdarowywanego. Po wybraniu smacznych i wyrafinowanych artykułów pakujemy je w taki sposób, by zestaw prezentował się wyjątkowo. Oprócz słodyczy i gustownych dekoracji nasze skrzynki i kosze  ze słodyczami na święta wzbogacamy o alkohole, kawy oraz herbaty.

Komu warto wręczyć biznesowy zestaw prezentowy na święta?

Nasza firma realizuje specjalne oferty stworzone z myślą o firmach. Do pięknie zapakowanych biznesowych koszy upominkowych na święta dołączane są firmowe gadżety opatrzone logo oraz specjalnie wybrane przedmioty, które pasują do charakteru działalności. Z naszych usług skorzystała cała masa firm z różnych branż – małe i średnie przedsiębiorstwa, duże korporacje, salony samochodowe, agenci handlowi, a także instytucje państwowe. Z myślą o naszych Klientach i ich  obdarowywanych jesteśmy w stanie wykonać ekskluzywne zestawy świąteczne na prezent dla każdej firmy.

Biznesowe kosze ze słodyczami na święta doskonale sprawdzą się, jako upominki dla Twoich pracowników, kontrahentów firmy, zarządu czy bliskich i wpływowych dla przedsiębiorstwa osób. Warto pamiętać, aby utrzymywać dobre kontakty ze wszystkimi, których działania przyczyniają się do wzrostu Twojego przedsiębiorstwa. W szczególnym okresie świąt warto także rozważyć zakup paczek świątecznych dla pracowników.

Paczki świąteczne dla pracowników

Święta to czas, kiedy warto wyrazić wdzięczność pracownikom za ich zaangażowanie. Nasze wyjątkowe zestawy świąteczne ze słodyczami to idealny prezent dla zasłużonych pracowników! Zaskocz ich wyjątkowym podarunkiem pełnym pyszności – czekolad, pralin, batoników i innych słodkości. Drobne prezenty to równocześnie duży gest wdzięczności – nasze paczki świąteczne dla pracowników to wyraz docenienia ich pracy i oddania. To nie tylko prezent, to sposób na wzmocnienie relacji z zespołem oraz podkreślenie ich wartości dla firmy.

Zainwestuj w atmosferę pełną radości i wdzięczności. Wybierz nasze wyjątkowe kosze świąteczne z dostawą do domu, aby wprowadzić świąteczną magię w biurze i wywołać uśmiech na twarzach Twoich pracowników. Pozwól im poczuć się docenionymi i zadbaj o ich szczęście w tym wyjątkowym okresie.

Paczki na Mikołaja dla dzieci pracowników

W okresie świątecznym warto zadbać nie tylko o pracowników, ale również o ich pociechy. Nasze gotowe paczki świąteczne dla dzieci sprawią, że radość świąt zagości nie tylko w Twoim biurze, ale również w domach zatrudnionych przez Ciebie osób. Nasze dedykowane najmłodszym zestawy słodyczy na święta są starannie przygotowane, pełne kolorowych i pysznych smakołyków, aby maluchy mogły cieszyć się niezwykłymi paczkami na Mikołaja podczas magicznego okresu świąt Bożego Narodzenia. W Słodkiej Niespodziance dbamy o to, aby nasze gotowe paczki świąteczne dla dzieci były pełne radości i niespodzianek, tworząc tym samym wyjątkowe chwile w domowym zaciszu Twoich pracowników.

Zestawy świąteczne na prezent to wygoda i smak

Jakość naszych produktów sprawia, że na brak zleceń nie narzekamy przez cały rok, jednak szczególnie intensywnym dla nas czasem jest okres świąteczny. W grudniu nasze magazyny wypełniają kosze prezentowe dla członków zarządu, słodkie upominki dla kontrahentów oraz niezliczone paczki świąteczne przeznaczone dla pracowników. Wszystkie one szczęśliwie docierają do adresatów, sprawiając ogrom radości.

Przedsiębiorco, oszczędź swój czas i nerwy, zrezygnuj z zakupów w gorączkowej atmosferze w przepełnionych galeriach. Zamów wyjątkowe kosze świąteczne z dostawą do Twojej firmy lub z odbiorem na terenie Krakowa. Zapoznaj się z naszą szeroką ofertą skierowaną do biznesów i skontaktuj się z nami!

Shopping Cart

Czy masz skończone 18 lat?

Na tej stronie znajdziesz produkty przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich. Potwierdź, że skończłeś/aś 18 lat, aby przejść dalej.