Kategorie produktów

Filtruj wg ceny

Produkty

Wyświetlanie 1–12 z 89 wyników

Kosze okazjonalne ze słodyczami

Kosze okazjonalne to doskonały prezent dla bliskich – kto nie lubi otrzymywać słodkości? Ten wyjątkowy upominek, wywoła uśmiech na twarzy ważnych dla Ciebie osób i podkreślą to, ile dla Ciebie znaczą. Jesteśmy wyznawcami stwierdzenia ,,przez żołądek do serca” – smakowita rozkosz i niebiańskie doznania podczas delektowania się ulubionymi łakociami, potrafią wprawić w świetny nastrój, pobudzają do działania i pozwalają zniknąć wszystkim smutkom. Nasz sklep z koszami prezentowymi to istne laboratorium, w którym powstaje najlepsze antidotum na poprawę humoru.

Każde zamówienie to osobna historia

Wykonane z dbałością o najmniejszy detal, lukrowe prezenty, starannie zapakowane w eleganckie kosze prezentowe potrafią umilić dzień każdemu. W naszej pracowni dopasowujemy dla Państwa kosze pełne słodyczy do wyjątkowej i specjalnej okazji: wykonujemy zamówienia walentynkowe, komunijne, jubileuszowe, ślubne i każde inne, starannie przystrajając i dekorując wszystkie nasze zamówienia. Chcemy, aby każdy wykonany przez nas prezent posiadał indywidualny charakter i był zgodny z oczekiwaniami Klienta w każdym calu.

Na specjalne życzenie naszych Klientów, możemy dołączyć dodatkowe elementy do przygotowanych podarunków, po wcześniejszej ich akceptacji. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprawić, że dostępne w naszym sklepie kosze prezentowe są jeszcze bardziej spersonalizowane pod obdarowywanych. Staramy się, aby zawarte w prezencie podarunki tworzyły jedną, efektowną i estetyczną całość.

Jesteśmy otwarci na autorskie pomysły stworzenia konkretnych koszy ze słodyczami dla najbardziej wymagających, odwiedzających nas osób. Staramy się, aby proces konsultacji idei z Klientem spełniał jego kluczowe prośby i abyśmy wspólnie opracowali optymalne rozwiązanie. Zadowolenie klienta jest dla nas wartością priorytetową.

Dlaczego warto zdecydować się kosze prezentowe?

Kosze okazjonalne pełne słodyczy, urozmaicone ewentualnie dodatkowymi gadżetami są uniwersalnym, ale zarazem przemyślanym i nieoklepanym prezentem. Dodatkowo, jest to bardzo bezpieczna forma upominku, ponieważ niemal zawsze trafiona. Aby uatrakcyjnić kosz pełen słodyczy, istnieje możliwość dołączenia do niego spersonalizowanego bileciku, w którym zawarte zostanie kilka ciepłych słów w stronę obdarowanego. Takie rozwiązanie sprawi, że wręczany przez Ciebie kosz ze słodyczami z pewnością zapadnie w pamięć bliskiej Ci osoby, wywołując jedynie pozytywne wspomnienia.

Co więcej, wykonywane przez nas kosze upominkowe zawierają nie tylko cukierkowe łakocie, ale wyróżniają się także piękną oprawą wizualną. Starannie zapakowany prezent przykuwający wzrok, sam w sobie wywołuje uśmiech na twarzy obdarowywanego.

Jak przebiega realizacja naszych zamówień?

Realizujemy indywidualne zamówienia koszy prezentowych w Krakowie, jak i zlecenia dla dużych firm, korporacji, salonów samochodowych czy szkół – każdemu należy się odrobina słodkości w życiu. Nasze punkty sprzedaży znajdziecie Państwo nie tylko w Krakowie, ale również na Śląsku i Podkarpaciu.

Jeżeli mają Państwo życzenie, aby zaskoczyć swojego obdarowanego i dostarczyć mu zamówienie pod drzwi lub Państwa czas na przybycie do naszej pracowni jest ograniczony, realizujemy wykonanie koszy upominkowych z dostawą do domu, na terenie całej Polski oraz za granicę.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Shopping Cart

Czy masz skończone 18 lat?

Na tej stronie znajdziesz produkty przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich. Potwierdź, że skończłeś/aś 18 lat, aby przejść dalej.