Kategorie produktów

Filtruj wg ceny

Produkty

Wyświetlanie 1–12 z 31 wyników

Zestawy upominkowe dla niej i dla niego

Walentynki to dzień, w którym zakochani celebrują swoją miłość, wspominają dobre chwile i obdarowują się prezentami. Wręczanie sobie wzajemnie upominków to ukoronowanie miłości dwójki ludzi. Warto tego dnia o symboliczny prezent, którym mogą być kwiaty, pluszak lub zestaw upominków dla niej czy dla niego. Kosz upominkowy z okazji święta zakochanych doskonale sprawdzi się, jako jeden z elementów podczas świętowania tego dnia. Nie zapominajmy o odpowiedniej oprawie wręczania podarunku, takiej jak romantyczna kolacja czy wspólnie miło spędzony dzień. Chwile i gesty są ulotne, ale wspomnienia pozostaną w pamięci zakochanych na długi czas.

Walentynki na świecie

Walentynki na całym świecie obchodzone są w huczny sposób. W zależności od danego kraju, idea głównego prezentu różni się, jednak słodycze i drobne łakocie to kultowe i zawsze trafione prezenty. Tworzone przez nas zestawy upominkowe dla niej i dla niego, są nimi wypełnione, dlatego poza miło spędzonym popołudniem lub wieczorem, warto zadbać o słodki upominek i wspólnie celebrować ten wyjątkowy dzień.

Walentynkowe motywy

Tak, jak na całym świecie, tak i w naszej pracowni, walentynki to czas wzmożonej i intensywnej pracy oraz aktywności. Królową kolorów na ten czas zostaje czerwień i to ona dominuje zarówno w zestawach upominkowych stworzonym z myślą ,,o nim“, jak i w skierowanych ,,do niej” zestawach upominkowych . Popularny staje się także motyw serc, który wykorzystywany jest również jako forma prezentowa, w postaci pudełek lub wydrążonych w nich, sercowych okienek; czerwone i białe piórka nadające lekkości i frywolności prezentowym konceptom oraz czerwone i złote wstążki.

Miłosne zaskoczenie

Nasza firma realizuje zamówienia zestawów upominkowych dla niej i dla niego na terenie całej Polski, a także poza jej granicami. Nasze punkty sprzedażowe zlokalizowane są na terenie Krakowa, Czeladzi, Bielsko-Białej oraz Rzeszowa. Realizujemy i spełniamy indywidualne życzenia naszych Klientów, aby przygotować specjalnie spersonalizowany i dokładnie zaprojektowany box prezentowy dla ukochanej osoby. Wszystkie kwestie są analizowane, omawiane i doprecyzowane z Klientem, aby spełnić wszelkie jego prośby i oczekiwania. Jakość oferowanych przez nas zestawów upominkowych jest na najwyższym poziomie, a zadowolenie i powracanie podczas kolejnych okazji naszych klientów, to nieoceniona wartość dla całej firmy.

Jeżeli macie Państwo życzenie, aby zaskoczyć swojego drugą połówkę i wprawić ją w osłupienie, istnieje możliwość dostarczenia słodkiej przesyłki w postaci zestawu upominkowego dla niej i dla niego, prosto pod drzwi ukochanego. Taka forma wręczenia prezentu może okazać się zbawienna, kiedy nie jesteśmy w stanie spotkać się tego dnia z drugą połówką, ale chcemy podkreślić, jak bardzo ją cenimy i jakim obdarzamy uczuciem. Wówczas otrzymany zestaw upominkowy dla niej lub dla niego, jest jeszcze bardziej wartościowy, a sam gest bezcenny.

Jeżeli uwielbiacie Państwo łakocie tak jak my, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z tworzonymi przez nas produktami!

Shopping Cart

Czy masz skończone 18 lat?

Na tej stronie znajdziesz produkty przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich. Potwierdź, że skończłeś/aś 18 lat, aby przejść dalej.